Zbulohet mënyra si ka fituar Anaidi këtë Big Brother…!

Zbulohet mënyra si ka fituar Anaidi këtë Big Brother, me 600 karta telefoni
Gjithmonë nga disa banorë vit pas viti ka pasur polemika sa i përket votave, pasi secili prej tyre në fakt arrin një popullaritet të caktuar. Shpesh fansat nuk votojnë, por japin mbështetjen e tyre në rrjetet sociale ku dhe tonet janë më të zjarrta.
Tiranë — Anaidi është shpallur fituesi i edicionit tc gjashtë të këtij Big Brother pasi familjarë e të njohur të tij kanë shpenzuar qindra karta telefoni për të fituar BB6, një shou që për tre muaj ka mbajtur të mbërthyer para ekranit qindra mijë shqiptarë.
Gjithmonë nga disa banorë vit pas viti ka pasur polemika sa i përket votave, pasi secili prej tyre në fakt arrin një popullaritet të caktuar. Shpesh fansat nuk votojnë, por japin mbështetjen e tyre në rrjetet sociale ku dhe tonet janë më të zjarrta.
Megjithatë në fund fare janë pikërisht votat me celular ato që vendosin pikat mbi I. Kështu ka ndodhur edhe këtë vit, ku pëlqimi i publikut dukej se anonte mes Anaidit dhe Elonës nga sondazhet online.
Në fund ka triumfuar Anaidi, djaloshi 27-vjeçar nga Tirana.
Një javë pas fitores, gazeta “Th&Th” thotë se ka mësuar se ai është mbështetur fuqishëm nga familjarët e tij, të cilët javën e fundit duket se nuk kanë bërë gjë tjetër veçse kanë votuar Anaidin.
Sipas shitësve të marketeve në zonën përreth,saktësisht afër një pike basti, familjarët e tij kanë blerë me qindra karta telefonipër të votuar Anaidin dhe duket se në fund këto vota kanë bërë edhe diferencën për fituesin.
Rreth 600 karta kanë blerë, ka thënë një zotëri, i cili është më se i bindur në shifrat e tij.
Madje kanë qenë pesë veta përfshirë edhe të atin e Anaidit, të cilët kanë votuar pareshtur gjatë gjithë natës finale, sipas po të njëjtit burim. Vetë Anaidi, i pyetur nëse ishte e vërtetë se familjarët e tij kanë blerë, qindra karta për ta votuar, e ka pohuar këtë fakt, por nuk ka saktësuar një shifër.
Atij i ka mjaftuar fakti se familja ka qenë faktor kyç që ai ta fitonte këtë aventurë, madje fitoren ia kushtoi të atit të tij.

Booomm !!!! PUBLIKOHET VIDEO E VALI CORLEONE ME SHKENDIJE MUJAJ !

Booomm !!!! PUBLIKOHET VIDEO E VALI CORLEONE ME SHKENDIJE MUJAJ !!!Shkendije Mujaj tradhetohet nga mikja saj e ngushte!!Publikohet video e nxehte !!! (+18

OOPSSS Zhvishet prezantuesja meksikaneQfar perballje e mahnitshme- Lion Pack vs. BuffaloPrishtinaliket tu kcy.....